"הלב – המדריך המלא לבריאות ולשיקום"
מאת פרופסור רפאל קרסו ואופיר פוגל
ספר הלב הוא כיום כלי העזר העיקרי העומד לשירות האדם הפשוט המתעניין בבריאות הלב והעורקים. הוא נוצר מתוך ההבנה כי מחלות הלב והעורקים מהוות את סיבת המוות והתחלואה המובילה בארץ, ובשל הידיעה הברורה כי כל אדם יכול לנקוט בצעדים רבים ומגוונים על מנת למנוע את המחלה, ולהתמודד איתה בצורה טובה יותר אם היא כבר קיימת.
הספר בנוי כמדריך מקיף ופשוט הכתוב ב"גובה העיניים" ומאפשר לכל קורא להגיע בקלות לעולם התוכן המעניין אותו ולמצוא תשובה (כמעט) לכל שאלה הקשורה לבריאות הלב. הוא כולל התייחסות להיבט הרפואי הרגיל יחד עם ההיבטים התזונתים, הנפשיים והתנועתיים המשפיעים על הלב. ניתן למצוא בו מידע ברור לגבי גורמי המחלה, בדיקות, תרופות, צנתורים, ניתוח מעקפים, תוכניות שיקום לב, מניעת מחלות לב, מקומו של בן הזוג המלווה חולה לב, תזונה בריאה, פעילות גופנית לשיקום ולמניעה, התמודדות נפשית עם אירוע לב, זכויות כספיות של חולה לב, שירותי רפואה מיוחדים ועוד.
להצצה אל תוך הספר לחצו על אחד מהקישורים הבאים:

על הכותבים:

פרופ' רפאל קרסו הוא מהרופאים המובילים כיום בארץ. מנהל מחלקה בבית חולים, מרצה באקדמיה ועוסק באופן שוטף במחקר רפואי. כותב רב המכר: "אנטי-אייגינג: דרכים לעיכוב תהליכי הזדקנות", הספר "אפשר גם אחרת" ומנחה את תוכנית הטלויזיה "לבריאות".
לפרטים נוספים ויצירת קשר לחץ כאן.

אופיר פוגל הוא נטורופת המתמחה בטיפול בחולי לב. עובד בבית חולים, במרכזים לשיקום ומניעת מחלות לב, מרצה במכללות המובילות בארץ לרפואה משלימה ומדריך בסדנאות ייחודיות לשיפור בריאות הלב והפחתת טיפול תרופתי ופולשני.
לפרטים נוספים ויצירת קשר לחץ כאן.


ביקורת ספרים במדיה הארצית
 

עיתון הארץ, מוסף ספרים, 19/1/05

 
1/02/05 YNET
 
The Jerusalem Post, Health & Science, 20/2/05


נתונים טכניים:

416 עמודים. כריכה קשה. מחיר לצרכן: 94 ש"ח.
הוצאת "כתר", נובמבר 2004.
ניתן להשיג בחנויות הספרים בארץ או ישירות דרך הוצאת "כתר" בטלפון: 03-7676911 (זהבה).
לפרטים נוספים לחץ כאן


ספר "הלב" | מאמרים ומחקרים | סדנאות והרצאות | אתרים מומלצים | קלטת וידאו | אודות | כתבו אלינו | דף הבית

התכנים המופיעים באתר הינם למידע בלבד ואינם באים להחליף בשום מקרה ייעוץ ו/או טיפול הניתן על ידי רופא ו/או בעל מקצוע אחר בתחום הרפואה
© 2004 , אופיר פוגל , כל הזכויות שמורות